3 olejów naturalnych do leczenia trądziku

Może wydaje się dziwne używać oleju do leczenia trądzik skóry

A portrait of a young woman applying natural avocado mask on her face
A portrait of a young woman applying natural avocado mask on her face

ale w rzeczywistości, oleju mogą być twoim najlepszym sprzymierzeńcem w walce z trądzikiem i nadmiar sebum produkcji (jak wiadomo, zazwyczaj oba idą w parze), jeśli wybierzesz odpowiednie dla twojego konkretnego problemu skóry i dowiedz się, jak prawidłowo ich używać.Olej Jojoba

Zacznijmy od najczęstszym problemem wszystkich cierpiących na trądzik udział – nadprodukcja sebum. Nadmiar olej sprawia, że skóra czuć się lepki, dodaje zbędne nie-tak-zdrowy blask i przyciąga więcej brudu i zanieczyszczeń – mniej trzeba, gdy masz trądzik. Nie mówiąc już o tym, że jeśli uda się utrzymać makijaż zastosowaniu na twarz rano, w ciągu 2-3 godzin, uważasz, że jest „szczęśliwy dzień”.

Jeśli którykolwiek z powyższych problemówJeśli którykolwiek z powyższych problemów

zdecydowanie polecam Ci zwrócić się do natury, bo rozwiązanie leży tam. Jojoba olej jest jedynym olejem, który jest prawie identyczny, jak struktura i właściwości, aby twoja skóra produkuje sebum. Oznacza to, że gdy stosuje się go, skóra sprawiają, że „myśleć” już Wydany na tyle sebum, więc on zaczyna wytwarza mniej, niż zwykle. Brzmi logicznie, prawda? Można dodawać olej jojoba w swój codzienny krem (jeśli używasz jaśniejsze) lub nakładać go przed snem. Nie zatyka porów i pozostawia przyjemny, jedwabisty, stałe uczucie.
Olej Z Nasion Konopi

Według niektórych badań, skłonnej do trądziku charakteryzuje się niskim poziomem lanoleic kwasu. Niedobór Lanoleic kwasu prowadzi do produkcji grubsze sebum, które jest bardziej prawdopodobne, zatyka pory i prowadzić do powstawania zaskórników i whiteheads. Najprostszym sposobem, aby przywrócić równowagę, jak można się domyślić, dobrać oleje, które są bogate w lanoleic hialuronowy – olej z nasion Konopi zawiera około 60%! Jest stosunkowo lekki, co oznacza, że będzie ona wchłaniać się w skórę, nie pozostawiając tłustej. Olej z nasion konopi nawilża bardzo dobrze, zmniejsza post-przełom zaczerwienienia, poprawia elastyczność skóry i oceną zaskórników na 0! Można go używać jako nawilżacz i cleanserTamanu oleju

Co niepokoi większość ludziCo niepokoi większość ludzi

którzy cierpią na trądzik, pryszcze (bo one przychodzą i odchodzą), ale ślady zostawiają na skórze po tym, jak odeszli. Blizny, przebarwienia i ciemne plamy, przebarwienia i nierówności na powierzchni skóry należą do grona „wielkich wspomnień” swoje wady zostawić cię, jak tylko uda ci się ich pozbyć. Jeśli chodzi o regenerację skóry, jest jeden olej, który mi absolutnie kultu – olej Таману oprócz tego antybakteryjne, przeciwzapalne i antyoksydacyjne, olej Таману stymuluje powstawanie nowych tkanek, przyspiesza gojenie się ran i stymuluje podział komórek (nowe komórki = zdrowej skóry). Można go używać jako główny składnik wielu masek do twarzy lub jako noc regenerujący leczenia skóry, ponieważ jest on cięższy w porównaniu z olejami jojoba i olej z nasion konopi, w ten sposób, musi więcej czasu, aby być całkowicie wchłaniany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *